Пресрелізи та блог

Softline розповіла про ІТ для медицини

  • Перегляди: 435

18 - 20 травня 2011 в Москві пройшов сьомий міжнародний форум «MedSoft-2011». На цій виставці-конференції за медичними інформаційним технологіям кращі ІТ-компанії ділилися власним досвідом щодо розробки та впровадження ІТ-технологій для медицини.

Метою проведення виставки, за задумом організаторів, було формування єдиного інформаційного простору в сфері розробки та застосування медичних інформаційних технологій, допомога медичним установам у питаннях вибору і використання комп'ютерних систем і вирішення питань інформаційної сумісності, стандартизації та інтеграції медичних комп'ютерних систем.

Фахівці Softline, які відвідали захід, поділилися власним досвідом щодо впровадження інформаційних систем медустанов та органів управління охороною здоров'я, а також електронної паспортизації пацієнтів. Ці проекти вперше були реалізовані в медустановах Україні ще в 2007-му році і зарекомендували себе дуже добре, а також отримали високі відгуки від фахівців з інформатизації медустанов, самих медиків і пацієнтів.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.