Softline розповіла про ІТ для медицини

  • Перегляди: 184

18 - 20 травня 2011 в Москві пройшов сьомий міжнародний форум «MedSoft-2011». На цій виставці-конференції за медичними інформаційним технологіям кращі ІТ-компанії ділилися власним досвідом щодо розробки та впровадження ІТ-технологій для медицини.

Метою проведення виставки, за задумом організаторів, було формування єдиного інформаційного простору в сфері розробки та застосування медичних інформаційних технологій, допомога медичним установам у питаннях вибору і використання комп'ютерних систем і вирішення питань інформаційної сумісності, стандартизації та інтеграції медичних комп'ютерних систем.

Фахівці Softline, які відвідали захід, поділилися власним досвідом щодо впровадження інформаційних систем медустанов та органів управління охороною здоров'я, а також електронної паспортизації пацієнтів. Ці проекти вперше були реалізовані в медустановах Україні ще в 2007-му році і зарекомендували себе дуже добре, а також отримали високі відгуки від фахівців з інформатизації медустанов, самих медиків і пацієнтів.