Softline та Інком готові об'єднати зусилля заради розвитку e-goverment в Україні

  • Перегляди: 215

Почесний президент компанії Softline Антон Марреро та голова наглядової ради «Октава» (контролює «Інком») Олександр Кардаков в ході Круглого столу «Реалізація єдиної інформаційно-комунікаційної платформи органів державної влади України» запропонували НКРЗ та Адміністрації Держспецзв'язку допомогу у вигляді експертизи та інвестицій для створення єдиної інформаційно-комунікаційної платформи для державних органів.

Доповідачі зазначили, що на даний момент в Україні існує близько 40 держреєстрів, обмін даними між якими практично не здійснюється. Олександр Кардаков заявив, що силами 3-4 IT-компаній можна уніфікувати всі системи. За його підрахунками, на це потрібно кілька сотень тисяч доларів США. Інші учасники стверджують, що для переконання всіх держорганів необхідності уніфікації обробки даних буде потрібно внести зміни до Законів України - які зобов'яжуть їх до цього.

У свою чергу Антон Марреро заявив: «Така платформа повинна стати основною. Вона прибере всі конфлікти, пов'язані із доступом держструктур до різних інформаційних ресурсів. Без цього неможливо створити систему e-government».