Пресрелізи та блог

UBCrypto.Mobile

Softline та SL Global Service спільно впроваджують технологію UBCrypto.Mobile

 • Перегляди: 695
Блог
Партнерство

Softline та Sl Global Service спільно пропонують надійне рішення для захисту корпоративних телефонних розмов. Це надійний криптографічний захист голосових розмов телефоном та повідомлень у месенджері.

Цей мобільний додаток є незалежним від сервіс-провайдера і доступний для пристроїв Android.

UBCrypto.Mobile — автономне рішення з високим рівнем захисту мобільного зв’язку для забезпечення високого рівня безпеки корпоративних комунікацій, що містять конфіденційну інформацію. Небезпека перехоплення стільникового зв’язку відома ще з 2009 року, коли хакери опублікували у мережі інтернет покроковий посібник для перехоплення та розшифровку мобільних телефонних комунікацій через мережу GSM.

Зауважимо, що понад 85% всіх мобільних телефонів підключено до мереж GSM. Крім того, дзвінки можуть підслухуватися та записуватися мережевим провайдером у будь-який час без застосування хакерських методів.

UBCrypto.Mobile — простий у використанні мобільний додаток, що забезпечує максимальну безпеку комунікацій. Мобільний додаток працює з усіма доступними стандартами мобільного зв'язку (GSM, CDMI) і навіть у мережах Wi-Fi без SIM-картки. Технологія шифрування UBCrypto.Mobile базується на міжнародних стандартах криптування в поєднанні з технічними засобами безпеки та відповідною довжиною ключів.

Криптозахист заснований на сильних криптографічних алгоритмах та реальних випадкових (HW згенерованих) секретних ключах:

 • True Generator Random Number для генерації ключів сеансів;
 • Діффі-Хелман на еліптичних кривих та асиметричний / відкритий ключовий алгоритм: RSA (2048-4096) для ініціалізації автентифікації та командного трафіку;
 • Симетричний алгоритм: AES (256 біт) для командного трафіку;
 • Симетричний алгоритм: AES (256 біт) під час сеансів зв'язку;

Додаткові переваги:

 • Працює на будь-якому типі трафіку IP, навіть без SIM-картки (використовуючи Wi-Fi);
 • Технічний захист гарантує цілісність конкретного пристрою та має можливість припинити будь-який "підозрілий" процес, перш ніж цей процес спричинить значний збиток;
 • Забезпечить і контролює цілісність інформації;
 • Потреба низької пропускної спроможності (2 Кбайт в секунду) та алгоритми управління інтелектуальною мережею дають можливість найкращої якості обслуговування на низькошвидкісних і перевантажених Інтернет-каналах;
 • Немає back-doors або escrow ключів будь-якого типу;
 • Вся система може бути повністю перевірена замовником або іншою інституцією. Наприклад, цей додаток легко проходить експертизу Держспецзв'язку.
Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.