Softline вітає ініціативи уряду щодо ІТ-галузі

  • Перегляди: 191

Прем'єр-міністр України наголошує, що розвиток ІТ-галузі, як однієї із найбільш перспективних, має бути відображений у Програмі активізації економічного розвитку. Про це він заявив під час зустрічі з представниками провідних українських ІТ-компаній 12 лютого 2013 року.

«ІТ-галузь, як найбільш перспективна, також має знайти місце в програмі», - сказав прем'єр, доручивши Міністру економічного розвитку і торгівлі Ігорю Прасолову врахувати в Програмі активізації економічного розвитку всі пропозиції та зауваження ІТ-компаній. За його словами, сьогодні Уряд активно доопрацьовує Програму активізації економічного розвитку, яка вперше за багато років передбачає цілий ряд стимулів для розвитку економіки. «Насамперед, йдеться про банківські кредити», — наголосив прем'єр, відзначивши, що кредитування в Україні є важкодоступним.

«За лічені дні ця програма буде винесена на розгляд Уряду. Вона передбачає цілий ряд можливостей, інструментів для покращення сьогоднішнього стану нашої економіки», — повідомив Прем'єр-міністр. При цьому він підкреслив, що реалізація цієї програми сприятиме виходу на заплановані 3,5% росту ВВП.

Коментар Softline

Ми очікуємо на зменшення податкового навантаження на компанії ІТ-галузі. Адже її специфікої є те, що близько 85% собівартості наших послуг — зарплата технічних спеціалістів. У більшості інших галузей ця стаття витрат складає не більше третини собівартості. Саме на цьому наполягає ассоціація ІТ-Україна, членом якої є і компанія Softline. Це дозволить легалізувати зарплати в галузі, збільшити капіталізацію ІТ-компаній та залучити інвесторів із Західної Європи та США.