Softline впровадила e-документообіг у Держсільгоспінспекції

  • Перегляди: 209

15 лютого 2013 року на адресу компанії Softline надійшов лист-подяка від Державної інспекції сільського господарства України (Держсільгоспінспекція). Перший заступник Голови закладу Юрій Миколайович Марчук особисто висловив подяку за успішне виконання робіт з впровадження системи «Мегаполіс.Документообіг» у відомстві.

«Роботи виконувались у стислі терміни, але якісно та професійно, з урахуванням специфіки діяльності нашої установи», — пише у листі Юрій Марчук. Зокрема щира подяка висловлюється віце-президенту Softline Олександру Смірнову, директору з продажів Денису Кривченко та менеджеру проекту Ользі Дембицькій за своєчасне та якісне надання послуг із впровадження, за належний фаховий рівень, уважність, відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків.

Перевагами системи електронного документообігу від Softline є доступність інформації, прозорість руху документів, відсутність необхідності роздруковувати та зберігати паперові копії, а також пришвидшення опрацювання документів і зменшення середньої тривалості робочого дня працівників. Окрім того, посилення виконавської дисципліни завдяки глобальній автоматизації процесу і забезпечення оперативної й одночасної колективної роботи з документами (один і той самий документ може опрацьовуватися синхронно кількома працівниками). «Для нашої компанії це був дуже відповідальний і важливий проект, адже він є черговим кроком у процесі автоматизації роботи державних органів влади і, як наслідок, побудови системи електронного урядування України», — прокоментував лист гендиректор Softline Сергій Балашук.