Пресрелізи та блог

Softline взяла участь у форумі Cisco «Віртуалізація без кордонів»

  • Перегляди: 510

Київ, 4 квітня, 2012 року. Фахівці компанії Softline ознайомилися із новітніми технологіями й розробками в області віртуалізації в ході форуму Cisco «Віртуалізація без кордонів». Захід був покликаний допомогти ІТ-керівникам підприємств визначитися зі стратегією в сфері хмарних обчислень і вибрати збалансований шлях розвитку організації.

Найбільший інтерес фахівців Softline викликали доповіді, присвячені віртуалізації. Ця технологія покликана спростити складність інфраструктури й скоротити вартість її володіння. Особливий інтерес викликає рішення Cisco Nexus, що дозволяє вирішити питання забезпечення безпеки, якості сервісу, продуктивності та управління віртуальним центром обробки даних.

Використання традиційних підходів (додаток = сервер = мережевий порт ...) і спроби замінити в цьому ланцюжку реальний сервер на віртуалізовані частини породжують масу проблем в галузі забезпечення безпеки, якості сервісу, продуктивності й управління. Доводиться створювати складні обхідні технології. На відміну від цих рішень Cisco Nexus пропонує «протягнути патчкорд» до віртуальної машини, забезпечити якість сервісу, інспекцію трафіку, підтримати мобільність, балансування навантаження за допомогою звичайних мережевих технологій. Віртуальний порт комутатора стає таким же реальним як і фізичний!

Більш того, вперше в індустрії з'явилося серверне рішення, готове до масової віртуалізації. Cisco UCS об'єднує в єдину обчислювальну систему сотні серверів, тисячі віртуальних машин. Віртуальній машині надаються апаратні адаптери, віртуальні порти на фабриці QoS, апаратний vmotion/migration. Забезпечено централізоване рольове адміністрування усього цього складного комплексу.

Проте впровадження систем віртуалізації змушує переглядати традиційний підхід до інформаційної безпеки, коли об'єктом захисту виступають фізичний сервер, фізичне робоче місце або фізичний порт мережі. В віртуалізованому середовищі важко або майже неможливо фізично ізолювати ресурс або «прив'язати» його до фізичного пристрою. Саме тому сьогодні застосовуються нові підходи до захисту технологій віртуалізації на рівні серверів, додатків, мережі і систем зберігання.

Другий, не менш цікавий напрямок роботи форуму був присвячений питанню віртуалізації підсистеми уніфікованих комунікацій. Сьогодні в середовищі віртуальних настільних систем мультимедійні додатки здатні споживати значний обсяг процесорних ресурсів, пам'яті, ресурсів зберігання даних і мережевих ресурсів. У той час як частина проблем знімається високопродуктивними, масштабованими обчислювальними рішеннями та ефективними технологіями зберігання даних, доставка мультимедіа по мережі для багатьох організацій залишається непростим завданням.

Cisco WebExНові технології вирішують це питання. Зокрема, в ході форуму було представлено рішення для спільної роботи у вигляді хмарної послуги Cisco WebEx, що дозволяє без інвестицій в інфраструктуру проводити мультимедійні наради із сотнями учасників й розширити існуючу телефонну станцію до системи уніфікованих комунікацій. Тим самим можна не тільки економити гроші на відрядження, але й істотно скоротити час прийняття рішень, що вкрай важливо в сучасному конкурентному світі.

Компанія Softline є багаторічним партнером Cisco і готова запропонувати нові рішення цього світового виробника технологій і мережевого обладнання для своїх клієнтів уже сьогодні.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.