Softline взяла участь в CeBIT 2011

  • Перегляди: 191

У період з 1 по 5 березня фахівці компанії Softline брали участь у міжнародній виставці, присвяченій інформаційним технологіям - CeBIT 2011.

Масштаби виставки вразили: понад півмільйона відвідувачів, 6000 експонентів з усього світу. CeBIT 2011 став тим місцем, де розробники, інженери та інші ІТ-фахівці змогли поспілкуватися та обмінятися досвідом в стрімко розвивається галузі ІТ-технологій. CeBIT - це ще й майданчик зародження науково-технічних і бізнес-ідей, їх експертного обговорення, створення проектних структур для їх розвитку.

Фахівці компанії Softline відвідали стенди компаній, що спеціалізуються на ІТ-бізнес-процесах і рішеннях, форуми з фінансових завданням в автоматизації процесів та інфраструктури, маркетингу в області збереження даних та комп'ютерної безпеки, охорони здоров'я та екології при використанні мережевих технологій. Крім того, фахівців Softline зацікавили презентації мобільних телесистем, інформаційних програм для логістики і управління транспортними потоками та багато іншого.

Відвідувачі та партнери Softline високо оцінили нові знання, які були отримані в ході відвідування виставки. Адже все це буде впроваджуватися в Україну протягом усього року.