Пресрелізи та блог

Світовий ринок телеком-послуг відчуває істотну кризу

Світовий ринок телеком-послуг відчуває істотну кризу

  • Перегляди: 760
Дослідження

Як вважають дослідники з IDC, загальносвітові витрати на телекомунікаційні послуги, включаючи платне ТБ, за підсумками 2020 році досягнуть 1,55 трлн дол. Таким чином, на 1,4% буде погіршено результат попереднього року. Проте, вже в майбутньому році ринок почне відновлюватися. Однак докризовий результат навряд чи буде досягнутий до 2022 року.

Всупереч очікуваному спаду, галузь виявиться однією з найменш схильних до кризи, викликаної пандемією COVID-19. Протягом масштабного локдауну першого півріччя учасники ринку відзначали зростання попиту на послуги в споживчому сегменті. Однак в останні квартали року доходи будуть помітно знижуватися внаслідок економічного спаду, викликаного, в тому числі закриттям багатьох бізнесів, зростанням безробіття, заморожуванням туристичної активності і вимушеним скороченням витрат на продукти і послуги, не пов'язані з першочерговою необхідністю. 

Витрати в Північній і Південній Америці знизяться на 0,5%, до 613 млрд дол. У країнах EMEA провал буде ще глибшим — виторг скоротиться на 2,1%, до 469 млрд дол.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.