Пресрелізи та блог

Система електронного документообігу Megapolis.DocNet від компанії Softline - переможець конкурсу Microsoft

  • Перегляди: 541

Новим рівнем розвитку систем документообігу компанії Softline стало створення продукту Megapolis.DocNet, котрий заснований на технологіях Microsoft. На сьогоднішній день випущена перша версія системи (Megapolis.DocNet 1.0), іде процес її впровадження в декількох крупних клієнтів у фінансовому секторі.

Яскравою подією липня 2008 року для розробників продукту Megapolis.DocNet стала участь у щорічному конкурсі, котрий проводить корпорація Microsoft серед компаній розробників програмного забезпечення, що входять до міжнародної партнерської мережі. Megapolis.DocNet став переможцем у номінації Enterprise Content Management & Forms Partner of the Year (Партнер Року в сфері рішень для підвищення ефективності роботи з інформацією та управління корпоративним інформаційним вмістом). Подібна висока оцінка зі сторони Microsoft свідчить про високий рівень розробки продукту, ефективність співробітництва Softline та Microsoft, значний потенціал системи Megapolis.DocNet.

Важливо відмітити, що Megapolis.DocNet є першою системою електронного документообігу в Україні, що розроблена на основі SharePoint Portal 2007. Megapolis.DocNet повністю відповідає концепції ECM (Enterprise Content Management) та підтримує повний життєвий цикл управління документами та автоматизацію бізнес-процесів. Megapolis.DocNet є web-орієнтованим додатком, що дає можливість працювати у системі, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, у тому числі за допомогою мобільних пристроїв.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.