Пресрелізи та блог

Тактильний контролер для віртуальної реальності від Microsoft

Тактильний контролер для віртуальної реальності від Microsoft

  • Перегляди: 757
Microsoft

Центр досліджень Microsoft показав новий винахід для взаємодії у віртуальній реальності. Він дозволить відчувати предмети, які ви берете в руки у грі. Microsoft Research опублікували матеріали досліджень на офіційній сторінці компанії.

Новий пристрій під назвою PIVOT імітує такі фізичні сили, як імпульс і сила тяжіння, забезпечуючи відчуття дотику до об'єктів у віртуальній реальності. З його допомогою можна брати в руки, ловити, кидати і переміщати віртуальні предмети.

Коли ви простягаєте руку, щоб зірвати яблуко з дерева, ви зустрічаєтеся з різними відчуттями – твердість яблука, коли ви його стискаєте, опір гілки, коли ви тягнете за яблуко, вага яблука в долоні, коли ви його зірвали, і гладка, кругла поверхня під кінчиками пальців, – розповідають дослідники.

PIVOT кріпиться до зап'ястя. Він являє собою шарнірний механізм з невеликим мотором і тактильною ручкою. Пристрій визначає, коли рука людини торкнеться до предмета, після чого рукоять переміщається в долоню з потрібною силою, імітуючи вагу предмета і швидкість його падіння.

Тактильна ручка може бути замінена на існуючі контролери. Однак особливість PIVOT в тому, що таку тактильну ручку не потрібно постійно тримати в руці. Вона може бути викликана на вимогу, зберігаючи руки вільними, коли вони не використовуються. Людина може друкувати на клавіатурі, використовувати мишу або працювати з іншими фізичними об'єктами у своєму оточенні. Коли це необхідно, швидкий рух зап'ястя може ініціювати поворот, щоб перемістити ручку в долоню людини, для взаємодії з віртуальними об'єктами.

Сьогодні візуалізації VR є захоплюючими, вишуканими і привабливими – настільки, що коли ви надіваєте гарнітуру VR і переноситесь у віртуальний світ, в якому яблуко звисає з гілки дерева, ви не можете не схопити його. Але коли ви тягнетеся до цього яблука і не відчуваєте його гладкості, твердості, відступу гілки при спробі її зірвати або її ваги на долоні, ілюзія руйнується. За допомогою тактильних контролерів, таких як PIVOT, дослідники Microsoft працюють над розв'язання цієї проблеми, – підсумували в компанії.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.