Пресрелізи та блог

У світі нарахували понад 200 млн користувачів 5G-мереж

У світі нарахували понад 200 млн користувачів 5G-мереж

  • Перегляди: 900
5G
Технологічні тренди

Кількість глобальних користувачів 5G досягла 200 млн, а встановлених базових станцій з підтримкою мереж п'ятого покоління вже налічується 800 000. Про це під час онлайн-брифінгу Huawei Pre-MWC Шанхай 2021 повідомив Річі Пен, президент напрямку лінійки продуктів для 5G-мереж.

Також зазначається, що загальний користувальницький досвід покращився у понад 10 раз, а 5G-термінали в базовій комплектації вже доступні за $350. Швидкому розвитку 5G-мереж сприяють: стійкі інновації операторів зв'язку у сфері послуг; нові продукти та додатки від виробників пристроїв; системи, алгоритми й рішення від постачальників системного обладнання; діяльність галузевих клієнтів на ринку вертикальних додатків. 

Компанія Softline уважно вивчає технологію 5G та вважає її ефективною. Однак для України поки що більш актуальним питанням є розвиток чинної 4G-мережі. У перспективі 5 років можна буде вести мову й перехід до нового рівня швидкості мобільного інтернету. Відділ маркетингу Softline наразі прописує стратегію адаптації програмних продуктів та послуг до нових умов.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.