Пресрелізи та блог

Україна і США будуть співпрацювати в питаннях навчання IT-фахівців

  • Перегляди: 483

Минулого тижня в Сан-Франциско пройшла IT Конференція України «Ukraine Tech Gem», спрямована на просування українських стартапів. Конференцію такого рівня в «силіконовій долині» Україна проводила вперше. У заході взяли участь представники Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій.

«IT-галузь і її представники — це авангард сучасного світу, це наше майбутнє. Враховуючи рівень заходу та значимість питань розвитку української IT-індустрії, ми делегували учасника конференції від профільного комітету парламенту. Всі витрати на відрядження були взяті на себе учасниками заходу, щоб не задіяти державний бюджет в такий складний період для країни. — Зазначив голова Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко. — Одним із головних завдань на даній конференції було встановлення контактів з навчальними закладами США, щоб підвищити рівень знань наших IT-фахівців і для обміну досвідом у питаннях освітніх програм між ВНЗ».

За словами Валерія Омельченка, в ході конференції були проведені переговори про можливе створення інституту або школи для підготовки фахівців у різних IT-галузях в Україні.

«Ми розглядаємо можливість створення програм з навчання наших студентів в Каліфорнії у форматі тренінгових програм, літніх шкіл, інституту, аспірантури або докторантури. Український IT-бізнес готовий давати гранти студентам для здобуття освіти в Сполучених Штатах Америки з умовою, що в перспективі фахівець працюватиме в Україні. Також ми хочемо реформувати нашу систему освіти у сфері інформаційних технологій і програмування відповідно до світових стандартів ", - резюмував глава Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій.

Джерело: IT-expert

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.