Пресрелізи та блог

Українська компанія Softline вітає рішення про введення санкцій проти російської Softline Group Ukraine

  • Перегляди: 630

Сьогодні, 16 травня 2017 року, на офіційному сайті президента України було опубліковано указ №133 від 15 травня 2017 року, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня. Даний указ розширює персональні спеціальні економічні санкції на ряд російський відомих IT-компаній і пов'язаних з ними українських юросіб, включаючи Softline Group Ukraine.

Наша компанія, Softline LTD (пізніше - ЗАТ «Софтлайн»), була заснована київськими програмістами у 1995 році. На початку 2000-х років ми зіткнулися з недружніми діями конкурента з Російської Федерації, який окрім того, що вийшов на ринок з демпінговими цінами (через що нам довелося закрити ряд бізнес-напрямків), так ще й рейдерським способом привласнив собі доменне ім'я softline.ua. На жаль, спроби відновити справедливість через суд не мали успіху, попри те, що торговельна марка (ТМ) Softline зареєстрована саме нашою компанією (ТОВ Софтлайн ІТ, яка є правонаступницею ЗАТ "Софтлайн").

Наразі ми плануємо подати позовну заяву до реєстратора доменних імен проти російської компанії та її дочірніх підприємств з вимогою повернути нам домен. У світлі санкцій, війни, яку веде Росія проти України, ми вважаємо, що це буде справедливо.

Відзначимо, що згідно з указом, введені строком на три роки санкції включають блокування активів — тимчасове обмеження права людини користуватися і розпоряджатися належним йому майном; обмеження торгових операцій; запобігання виведення капіталів за межі України; зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань; обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Крім того, вони полягають в забороні здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у зазначених юридичних осіб; припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну або вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками; заборону передачі технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.