Пресрелізи та блог

"Уряд XXI століття '08"

  • Перегляди: 492

У Торгово-Промислової Палати відбулася конференція «Уряд XXI століття 08», в якій компанія Софтлайн представила свої рішення на базі Microsoft. В ході конференції, учасники дізналися про нові можливості компанії, а також поділилися своїми успіхами і проблемами в оптимізації роботи державних служб.

Адже на сьогоднішній день актуальним питанням для українських державних установ є процес впровадження новітніх технологій в інформаційно-комунікаційну систему. На стенді компанія Софтлайн представила рішення на базі Майкрософт : універсальну і повну технологічну платформу для управління бізнес-процесами, в яку входить повний спектр рішень від операційної системи і бази даних до веб-орієнтованих спеціалізованих клієнтських додатків. В цілому, конференцію відвідали більше 80 учасників - представників центральних та регіональних органів державної влади України.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.