Пресрелізи та блог

«Урядовий портал» модернізовано

  • Перегляди: 491

У п'ятницю, 6 січня 2012 року, компанія «Софтлайн-IT» приступила до остаточного етапу модернізації сайту «Урядовий портал». Традиційно перші дні роботи сайту є тестовими: проводиться оцінка навантаження на сервер і залежно від неї, проводиться ряд налаштувань.

Планувалося, що за вихідні (7, 8 і 9 січня) будуть проведені всі необхідні настройки, а також сайт буде адаптовано для роботи з усіма популярними браузерами. Проте в процесі роботи раптово вийшло з ладу серверне обладнання в дата-центрі, де фізично розміщений «Урядовий портал» (цей дата-центр не має ніякого відношення до компанії «Софтлайн-IT»), а у зв'язку зі святковими днями, на локалізацію проблеми і її виправлення було втрачено багато часу. У результаті стандартні роботи вдалося почати лише 11 січня. Проте наразі сайт працездатний, хоча й потребує настройки.

Фахівці компанії гарантують, що доопрацювання будуть завершені в найкоротші терміни і будь перебої в роботі порталу зникнуть. Ця впевненість заснована і на думці незалежних експертів, і на те, що оновлений «Урядовий портал» працює на тій же самій платформі, що і колишня версія, яка довела свою життєстійкість за 9 років роботи.

При цьому компанія «Софтлайн» зазначає, що не вносила жодних змін в контент «Урядового порталу» — всі тексти, які там знаходяться, були перенесені зі старого порталу. «Ми розробили і передали уряду ефективний інструмент для оперативного інформаційного взаємодії з суспільством, наповненого на вимогу замовника новими мультемідійнимі можливостями», - зазначає керівник Департаменту Інтернет-проектів компанії Гелена Антропова.

Крім зовнішнього зміни, на новому порталі значно розширено функціонал «Медіаматеріали» - поліпшені і інтегровані з тематичною інформацією фото і відеосервіси, надано можливість подання персональних сторінок членів уряду в блогах і соціальних мережах. Крім того, у фахівців Кабінету Міністрів Україні тепер з'явилися нові можливості, серед яких: автоматизоване анонсування подій, тематичні теги, регіональна карта новин, а відображення головних новин створено в оригінальному дизайнерському рішенні.

Система управління та наповнення «Megapolis ™ Portal Manager.» «Урядового порталу» — власна розробка компанії. Ця система сертифікована Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації (має набір профілів безпеки з рівнем захисту Г2) і відповідає вимогам захисту державної інформації для веб-ресурсів.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.