Пресрелізи та блог

Всеукраїнська конференція «Лікарня в ХХІ столітті: управління і організація медичної допомоги»

  • Перегляди: 529

Компанія «Софтлайн» виступила спонсором Всеукраїнської конференції «Лікарня в ХХІ столітті: управління і організація медичної допомоги»,яка відбулася 5-6 червня в приміщені ДУС Президента України, «Клінічній поліклініці №1».

На цю конференцію завітали міністр Охорони здоров’я України В.М. Князевич ,заступник Міністра охорони здоров'я України Митник З. М., та заступник керівника Державного управління справами Президента України Р.Л. Валіхновський.

Усвідомлюючи необхідність створення в країні сучасної ефективної системи медичної допомоги, яка б відповідала вимогам і міжнародним стандартам якості та базувалася на спільних зусиллях держави, медичного співтовариства та громадянського суспільства в цілому, було запрошено Сергія Козлова асистента кафедри хірургії №3 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, який зробив доповідь на тему «Теорія і практика впровадження системи «Електронна лікарня», котра мала зацікавленість серед присутніх на конференції «Лікарня в ХХІ столітті: управління і організація медичної допомоги». Після виступу Сергія Козлова, за трибуною виступив Віце-президент установами ЗАТ «Софтлайн» Смірнов О.Ю, який розповів про соціальну значимість інформаційно-аналітичної системи «Електронна лікарня», адже українське суспільство закликає центральні і місцеві органи виконавчої влади, органи самоврядування до активної участі у здійсненні державної та громадської політики в сфері охорони здоров’я, використання усього наявного потенціалу лікувально-профілактичних закладів для надання доступної та якісної первинної медико-санітарної допомоги, переходу до Європейських принципів та стандартів організації лікувально-діагностичного процесу, в першу чергу у закладах з вищою акредитаційною категорією.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.