Пресрелізи та блог

Європейський досвід управління бізнес-процесами - в Україні

  • Перегляди: 526

20 березня 2009 року компанія «Софтлайн» разом з компанією «IDS Scheer Росія та країни СНД» провели авторський семінар професора Августа-Вільгельма Шеєра для керівників вищої ланки.

Завдяки цьому семінару керівники українських компаній одержали можливість зустрітися з людиною, що є величиною світового масштабу.

Професор Август-Вільгельм Шеєр (Prof. Dr. Dr. h.c. mult. August-Wilhelm Scheer) – президент асоціації BITCOM, засновник компанії IDS Scheer AG, основоположник методології ARIS, один з найбільших фахівців з питань проектування, оптимізації та управління бізнес-процесами.

Методологія моделювання бізнесу, реалізована в продуктах ARIS, розроблена німецькою компанією IDS Scheer AG і використовується в проектах з оптимізації бізнес-процесів в усьому світі протягом більш ніж 20 років. Одна з головних переваг методології ARIS – повне охоплення всіх аспектів бізнесу, від стратегічних цілей і збалансованої системи показників (BSC) до детального опису процесів операційного рівня, які забезпечують досягнення цих цілей.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.