Пресрелізи та блог

Юрій Сивицький: e-документообіг береже природу

  • Перегляди: 487

Напередодні виставки Docflow Україна, яка розпочнеться у Києві 19 вересня 2012 року, Юрій Сивицький, член наглядової ради ІТ-консорціуму Intecracy Group і засновник компанії Softline, розповів про переваги використання систем електронного документообігу. Один з головних аргументів «ЗА» - турбота про навколишнє середовище.

— Папір, безперечно, є одним з найбільших винаходів людства, без якого розвиток суспільства був би неможливим. Однак споживання паперу потрібно скорочувати. Сьогодні на його виробництво витрачається занадто багато природних ресурсів, страждає екологія. Я вважаю, що невиправдано. Адже швидкість обробки і кількість інформації в 21-му столітті вимагає використання електронних носіїв інформації, - вважає Юрій Сивицький.

Особливо актуальним це питання є для великих підприємств, банків і державних органів, які в силу специфіки своєї роботи є справжніми фабриками по виробництву й обробці інформації. А адже її потрібно друкувати, обробляти, структурувати, зберігати, а у разі потреби, швидко знайти потрібні дані. - Єдиною можливістю для таких організацій не потонути в паперовому потоці - впровадження системи електронного документообігу, - впевнений Юрій Сивицький.

Експерт наводить такі цифри. За рік в організації середніх розмірів створюється близько 40 тис. документів, на друк яких потрібно порядку 200 тис. аркушів паперу - 400 пачок, кожна з яких важить близько 2,5 кг. Тобто, за рік така організація витрачає 1 тонну паперу. Для друку також потрібно витратити 40 картриджів, кожен з яких коштує близько $100 - всього $4 тис. Додамо сюди ціну самого паперу - $2 тис. Начебто і небагато, хоча і немало. - Але це - лише один аспект, говорить Юрій Сивицький.

- Для виробництва 100 кілограм паперу потрібно використати одне дерево, яке росте 20-40 років, тобто, кожен рік тільки одна організація знищує 10 дерев. У масштабах країни, за різними підрахунками, на діловодство, йде мінімум 2 тис. тон паперу або 20 тис. дерев - невеликий ліс. Що буде через років 10 такого споживання, яке, між іншим, постійно зростає.... Юрій Сивицький говорить, що найбільш прикрим в цій ситуації є те, що більшу частину цього паперу або викидають, або спалюють.

- Ресурси пора економити. Причому, і з точки зору економії грошей, і з точки зору охорони навколишнього середовища, - говорить Юрій Сивицький. За його словами, перехід від паперового документообігу до повністю електронного неминучий. І чим швидше людство пройде цей шлях, тим менше природних ресурсів буде витрачено. На папір йде дорогоцінний ліс, а це - повітря, яким ми дихаємо. Саме тому консорціум Intecracy Group буде продовжувати роботу над розвитком систем електронного документообігу, їх популяризацією і впровадженням у великих організаціях, - підкреслює пан Сивицький.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.