Пресрелізи та блог

З хмарами вперше буде пов'язано понад половини глобальних витрат на ІТ-інфраструктуру

  • Перегляди: 493

У IDC прийшли до висновку, що за підсумками другої чверті року виручка від глобальних поставок серверів, корпоративних storage-систем і Ethernet-комутаторів для хмарних цілей виросла на 34,4% «YoY» і перевищила 19 млрд дол. У той же час, витрати на ІТ-інфраструктуру категорії «non-cloud» скоротилися на 8,7%.

Отримані результати красномовно говорять про пріоритети замовників в розпал пандемії COVID-19, а саме про масовий перехід на онлайнові інструменти роботи. Хмарні технології і, зокрема, публічні хмари, виявилися одним з ключових чинників успішної організації віддаленої роботи та дистанційної освіти. Квартальні витрати на публічні хмарну ІТ-інфраструктуру виросли на 47,8% «YoY», досягнувши 14,1 млрд дол. Тим самим, вперше вдалося перевершити аналогічний показник необлачной ІТ-інфраструктури. Витрати на приватні хмари досягли 5 млрд дол. (+ 7% «YoY»), причому понад 64% від загальної суми припало на приватні хмари категорії «on-premise».

Як очікується, в 2020 році частка cloud-сегмента в загальносвітових витратах на ІТ-інфраструктуру складе 54,8%. В цілому за рік обсяг публічного хмарного сегмента збільшиться на 16%, до 52,4 млрд дол., А приватний сегмент виросте на 0,3%, до 21,5 млрд дол.

Комп'ютерні платформи виявляться найбільшим напрямом в частині витрат - на них доведеться 37,7 млрд дол., Або ж 50,9% від загальних. Найбільш динамічно розвиватиметься сегмент систем зберігання даних - при зростанні на 21,2% «YoY» виручка тут виросте до 27,8 млрд дол. Напрямок Ethernet-комутаторів збільшиться на 3,9%, до 8,5 млрд дол.

У всіх регіонах крім країн CEMA зростання витрат на публічні хмари перевищить аналогічний показник приватних хмарних ІТ.

При середньорічному зростанні за період з 2019 по 2024 року на рівні 10,4%, до кінця прогнозного періоду обсяг витрат на хмарну ІТ-інфраструктуру складе 109,3 млрд дол., Що буде відповідати 63,6% загальних витрат на ІТ-інфраструктуру . Майже 70% від цієї суми припаде на публічні хмарні ІТ, CAGR яких складе 10,9%. Середнє зростання витрат в сегменті приватних хмар складе 9,3%. Витрати на необлачную ІТ-інфраструктуру продовжать скорочуватися з показником CAGR -1,6%.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.