Пресрелізи та блог

За час карантину кількість атак на хмарні сервіси зросла на більш ніж 600%

За час карантину кількість атак на хмарні сервіси зросла на більш ніж 600%

  • Перегляди: 775
Інформаційна безпека
Звіт

Компанія McAfee, технологічний партнер компаній Intecracy Group, проаналізувала дані більш ніж 30 млн. користувачів Mvision Cloud по всьому світу в період з січня по квітень 2020 року.

Використання хмарних сервісів в середньому збільшилося на 50% у всіх галузях. У промисловості зростання склало 144%; в освіті — 114%; у сфері нерухомості (включаючи будівництво) — 63%. Державні компанії стали використовувати хмарні сервіси на 45% частіше, а фінансовий сектор — на 36%.

Сервіси спільної роботи, такі як Microsoft Teams, Zoom, Slack і інші, продемонстрували найбільше зростання. Наприклад, використання Cisco Webex зросло на 600%, Zoom — на 350%, а Microsoft Teams — на 300%.

Удвічі збільшилось використання хмарних сервісів зі сторонніх (некорпоративних) пристроїв.

Однак при цьому кількість загроз з боку зловмисників, націлених на хмарні сервіси, зросла на 630%. У десятку країн-джерел атак увійшли (за зменшення): Таїланд, США, Китай, Індія, Бразилія, Росія, Лаос, Мексика, Нова Каледонія, В'єтнам. 

Спеціалісти Softline, уважно ознайомившись зі звітом, зазначають, що в основному загрози сконцентровані навколо сервісів для спільної роботи. При цьому варто відзначити, що зростання атак та уразливостей пов'язане саме з тим, що дуже багато користувачів були раптово змушені працювати з дому — адміністратори не встигли налагодити інфраструктуру для такої моделі роботи належним чином, адже процеси, які потребують кількох місяців, їм довелося зробити за кілька днів.

Сьогодні бізнесу варто готуватись до того, що восени та взимку (період спалаху гострих респіраторних вірусних захворювань) співробітників знову доведеться переводити на дистанційну модель взаємодії. Наша компанія готова надати консультації щодо того, як це зробити ефективно, безпечно та доцільно з економічної точки зору. А також, у разі необхідності, виконати хмарну міграцію та інші необхідні кроки для зміни моделі взаємодії співробітників з врахуванням усіх необхідних заходів безпеки.

Пропонуємо ознайомитись з повним звітом McAfee Cloud adoption and risk (PDF).

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.