Пресрелізи та блог

Заява: Softline за домовленістю з Мінприроди відновить роботу Національного реєстру парникових газів

Заява: Softline за домовленістю з Мінприроди відновить роботу Національного реєстру парникових газів

  • Перегляди: 343

Сьогодні, 19 липня 2016 року, деякі ЗМІ опублікували неточну інформацію щодо припинення роботи Національного електронного реєстру антропогенних викидів та абсорбції парникових газів (далі - Реєстр). У зв'язку з цим компанія змушена зробити заяву — з метою уточнити та роз'яснити ситуацію.

На жаль, в серпні 2015 року ми були змушені припинити здійснювати функції технічного адміністратора, які включають не лише хостинг, але й послуги команди супроводження, що складається з 8 фахівців (галузевих експертів, системних адміністраторів та розробників). При виникненні позаштатних ситуацій та/або для виконання доробок, викликаних новими вимогами (нові вимоги протягом 8 років роботи з'являлися постійно), нам доводилося розширювати команду, залучаючи архітектора, аналітика процесів, розробників і тестувальників.

З приходом нової команди в Міністерство екології та природних ресурсів, було розпочато переговорний процес з приводу відновлення роботи Реєстру.

Ми розуміємо важливість Реєстру для України. Тому, незважаючи на те, що новий договір не укладено, прийняли рішення за свій рахунок провести технічні роботи з відновлення його роботи. А також на волонтерських засадах надавати технічну підтримку до проведення тендерних процедур. Для нас, як для національної і відповідальної перед суспільством компанії, вкрай важливо щоб Україна змогла завершити звітність щодо викидів парникових газів, виконавши усі свої міжнародні зобов'язання в рамках Кіотського протоколу.

Ми раді, що ситуація зрушила з мертвої точки. Також ми сподіваємося, що найближчим часом Міністерство екології та природних ресурсів оголосить тендер із закупівлі послуг адміністрування даного реєстру. Softline IT буде в ньому брати участь зі своєю пропозицією.

Компанія Softline IT також заявляє, що з початку 2015 роки не отримувала будь-яких коштів від Мінприроди на адміністрування Реєстру. На сьогоднішній день технічний процес по відновленню роботи Реєстру знаходиться на фінальній стадії, а фінансування всіх робіт проводиться за рахунок власних коштів компанії.

Softline IT закликає журналістів, які висвітлюють тему Кіотської угоди, більш точно передавати інформацію та користуватися при підготовці матеріалів тільки надійними джерелами.

Softline
Адреса приймальні:
Україна, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 15/15
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua
Маршрут на Google Map

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.