Пресрелізи та блог

Засновник компанії «Софтлайн» — гордість МІМ-Київ

  • Перегляди: 478

Один із засновників компанії "Софтлайн" Антон Марреро отримав особиву відзнаку Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), як один із найкращих і найуспішніших випускників цього навчального закладу. У своєму виборі керівництво МІМ-Київ керувалося результатами рейтингу ТОП-100 "Інвест-газети", у якому "Софтлайн" посів перше місце серед IT компанії за критерієм чистого доходу у 2009-му році

— Найголовніша і найпоказовіша ознака успішності бізнес-школи – це успішність її випускників. А успіхи, здобуті та утримані протягом непростої епохи економічних та глобальних перетворень, — особливо цінні, — говорять у Міжнародному інституті менеджменту (м. Київ). Найкращих випускників цієї відомої ще із радянськіх часів бізнес-школи вшанували 7 грудня 2010 року у готелі InterContinental спеціальними нагородами і дипломами.

Цього року випускники МІМ зайняли кілька позицій у рейтингу ТОП-100 за версією видання «Інвест-газета». Серед них, керівників ведучих підприємств України, відзначили і одного із засновників і акціонерів ЗАТ «Софтлайн» Антона Марреро.

— Антон Марреро — гордість МІМ Київ, — відзначають у навчальному закладі. — Адже він показує яскравий приклад того, як можна результативно застосовувати отримані теоретичні знання на практиці.

Довідка про МІМ-Київ:

Бізнес-Школа МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) стартувала

як спільний проект представників українського й міжнародного бізнесу.

МІМ-Київ покликаний виховувати управлінську еліту, яка має стати рушійною силою конкурентоспроможності України.

З 1989 року МІМ-Київ реалізує середньострокові освітні програми для керівників

вищої та середньої ланки (SE МВА, МВА, PMD), а також спеціалізовані (програма "Сучасний менеджмент в охороні здоров'я","Управління фінансами", "Управління персоналом та організаційний розвиток", "Маркетинг") і корпоративні програми. МІМ-Київ випустив понад 3500 менеджерів, що займають управлінські позиції в провідних українських і міжнародних компаніях.

Довідка про ЗАТ «Софтлайн»:

ЗАТ «Софтлайн» працює на ринку IT-технологій з 1995 року, спеціалізується на розробці програмних продуктів високої складності, є партнером світових брендів: IBM, Microsoft, Cisco, Teradata, Hewlett-Packard, SAP, Oracle. Фахівці «Софтлайн» розробили й впровадили 40 сучасних програмних продуктів і спеціалізованих рішень, здійснили більше 500 успішних проектів у сфері фінансів, телекомунікацій та зв'язку, енергетики, комунального господарства, державного управління, промисловості, транспорту.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.