Пресрелізи та блог

Завдяки ЗАТ «Софтлайн» вже 11 років шукати роботу простіше

  • Перегляди: 518

Із 19 січня 1999 року – із замовлення Державної служби зайнятості України – почався один із найуспішніших проектів ЗАТ «Софтлайн» – створення Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості України (ЄІАС ДСЗУ).

В ході проекту, розробники впровадили в усіх 630 центрах зайнятості України (а це понад 15 000 користувачів!) потужний інструмент для роботи спеціалістів Державної служби зайнятості України. Зокрема, було створено загальноукраїнську базу даних підприємств, платників до Фонду загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття, безробітних та вакансій.

За допомогою розробленої системи вдалось автоматизувати:

  • складні процедури та операції щодо дотримання законодавства в частині надання послуг населенню (зокрема призначення та нарахування допомоги по безробіттю);
    надання послуг роботодавцям;
  • облікові та бухгалтерські функції щодо контролю надходжень до Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття.
  • Оновлена система виявилась настільки зручною, що кожного року нею користуються більше мільйона роботодавців та більше 3 мільйонів громадян, також нараховується допомога по безробіттю більш ніж мільйону осіб.

Маючи позитивний досвід співпраці, Державна служба зайнятості також однією з перших запровадила розроблений командою Софтлайну мобільний сервіс «Пошук роботи»: на основі даних ЄІАС, клієнти Служби можуть шукати роботу за допомогою голосового та SMS сервісів, інтернет-порталу «Труд» та WAP-порталу. Мобільна новинка швидко стала популярною серед користувачів: так лише минулого року голосовим та SMS-сервісом Служба зайнятості розіслала 4,8 мільйона вакансій та здійснила 5,4 мільйона голосових консультацій.

Ще однією новацією команди проекту є збірка комп’ютерних програм «Програмно-апаратний комплекс «Профорієнтаційний термінал»». Він спрямований полегшення вибору професій відповідно до покликання, інтересів кожного та з урахуванням потреб ринку праці.

Впроваджені компанією «Софтлайн» новинки, за словами працівників Державної служби зайнятості, не лише значно підвищили ефективність роботи Служби, а й полегшили пошук роботи українцям.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.