Для підвищення ефективності роботи організації та покращення контролю керівник стикається з необхідністю автоматизації робочого процесу. Ми пропонуємо варіанти вирішення поставлених завдань за допомогою наявних рішень. Або розробляємо індивідуальне рішення на базі платформи UnityBase.

Документообіг та архів

Впроваджуємо системи електронного документообігу, розроблені Intecracy Group, з функцією зберігання документів. Є рішення як для внутрішнього, так і для зовнішнього документообігу для будь-яких організацій.

Бухгалтерія

Softline постачає сучасне рішення для автоматизації бухгалтерського та фінансового обліку в організаціях державної форми власності, у якому враховані вимоги законодавства.

Фінанси

Softline має великий досвід роботи у фінансовому секторі. Наші рішення призначені для комплексної автоматизації процесів та документообігу в банках та страхових.

HRM-системи

Ми пропонуємо системи обліку персоналу та оцінки ефективності. На базі наших рішень створюється комплексна автоматизована система управління людськими ресурсами.

Business Process Management

Швидка та ефективна робота організації залежить від логіки бізнес-процесів. Наші BPM-системи роблять процеси прозорими, усувають затримки та забезпечують контроль.

Маркетинг

Ми пропонуємо створення сайтів та порталів, промо-сторінок, автоматизацію роботи з акційними програмами та масові смс-розсилки з використанням власної системи білінгу.