CES 2021 пройде в режимі онлайн на базі хмарних технологій Microsoft

CES 2021 пройде в режимі онлайн на базі хмарних технологій Microsoft

  • Перегляди: 156
Microsoft

Компанія Microsoft оголосила про те, що стала ключовим технологічним партнером Міжнародної виставки споживчої електроніки CES, яка вперше пройде онлайн з 11 по 14 січня 2021 року.

Як зазначається, для проведення заходу будуть використовуватися хмарні інструменти Microsoft Azure, Teams і Power Platform.

Microsoft підписала угоду з Асоціацією споживчих технологій (CTA), яка є організатором однієї з найбільших технологічних виставок - Consumer Electronics Show (CES).

В рамках партнерства Microsoft надасть підтримку і хмарні технології, які дозволять створити платформу для проведення першої повністю цифровий виставки CES 2021.

Технології Microsoft Azure, Teams, Power Platform, а також рішення партнерів Microsoft будуть використовуватися для демонстрації експонатів, проведення заходів в рамках програми, нетворкінг-сесій і багато чого іншого. CES 2021 стане платформою для запуску нових продуктів і побудови партнерських відносин як для великих, так і для невеликих компаній, а також дозволить учасникам заходу познайомитися з останніми технологічними новинками і почути думку провідних експертів щодо майбутнього технологій.