Пресрелізи та блог

Cisco купує розробника захисту Kubernetes-проектів

Cisco купує розробника захисту Kubernetes-проектів

  • Перегляди: 502

Компанія Cisco офіційно повідомила про покупку компанії Portshift, яка розробляє рішення в області інформаційної безпеки. Умови угоди не повідомляються, хоча відомо, що раніше стартап отримав в декількох раундах фінансування не менше 5,3 млн дол.

Ізраїльська компанія Portshift розпочала свою роботу в лютому 2018 року і одним з її засновників є Ран Ілан (Ran Ilany) до того, який пропрацював сім років в Check Point Technologies і відповідав за розробку ключових платформ. Стартап розробляє рішення для захисту контейнерних додатків, зокрема його технології дозволяють виявляти не коректно працюють конфігурації Kubernetes. За заявою керівництва Cisco після завершення угоди технології Portshift будуть інтегровані в портфель рішень компанії забезпечення інформаційної безпеки і зокрема дозволять надавати послуги на всіх етапах розробки додатків. Як зазначається CNA і Kubernetes останнім часом стає надактуальним для компаній, які переносять свої додатки і дані в хмарні середовища.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.