Пресрелізи та блог

IT Nation Hacks-2020: успішне завершення

IT Nation Hacks-2020: успішне завершення

  • Перегляди: 2099
Хакатон
Новини

Успішно завершились хакатони IT Nation Hacks-2020 для випускників освітнього проєкту IT Nation. ІТ компанії отримали рішення по наданим кейсам, а учасники — запрошення на стажування та призи.

16-18 жовтня відбулись хакатони IT Nation YouthHack та IT Nation AdultHack. Участь у них взяли випускники освітнього проєкту IT Nation, що реалізується Громадською спілкою «Мережа Глобального Договору в Україні» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Партнерами хакатонів стали Міністерство цифрової трансформації України та успішні ІТ компанії, включаючи Intecracy Group.

Команди боролись за призові місця демонструючи здобуті протягом навчання навички. Критеріями оцінки були: технологічність, якість опрацювання завдання, корисність рішення та якість презентації. Розробка рішень стосувалась системи взаємодії студентів та викладачів, інтеграції календарів, захисту птахів від гибелі на лініях електромереж, розробки алгоритму для пошуку працівників/компаній тощо.

Завдяки підтримці компаній-партнерів учасники хакатонів наблизились до омріяної мети. Призами для фіналістів стали сертифікати на додаткове навчання у ІТ академіях, стажування та можливість працевлаштування, цінні подарунки.

Проєкт IT Nation та ІT Nation Hacks-2020, зокрема, доводить, що добрі ідеї та щире партнерство громадського, державного та приватного секторів здатні реалізовувати найсміливіші ідеї та сприяти розвитку країни.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.