Пресрелізи та блог

Результати конференції "Переваги використання ліцензійного програмного забезпечення"

  • Перегляди: 505

17 лютого 2009 р. у місті Рівне відбулася конференція «Переваги використання ліцензійного програмного забезпечення». Організатор конференції – компанія «Софтлайн», за підтримки компанії «Майкрософт Україна».

Серед учасників були представники державного управлінського апарату, вищих навчальних закладів, юридичних фірм, комерційного сектора, дистриб’ютори ПЗ.

Відкрив конференцію заступник Голови Рівненської обласної державної адміністрації, керівник апарату Лавренчук Андрій Олександрович. Основна увага на конференції приділялась питанням ліцензування та законодавства у сфері інтелектуальної власності.

Дмитро Курилович («Софтлайн») та Андрій Бурлуцький («Майкрософт Україна») представили інноваційні рішення для оптимізації роботи учасників конференції. Для вищих навчальних закладів представлені рішення та програми партнерства Microsoft для ВУЗів, продукти Microsoft для підвищення ефективності навчального процесу. Значну увагу привернув виступ Головного державного інспектора з питань інтелектуальної власності – Киричка Олега Георгійовича, який розповів про законодавчі аспекти з питань інтелектуальної власності.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.