Пресрелізи та блог

«Софтлайн» підтвердив «Licensing Solutions» від Microsoft

  • Перегляди: 458

Компанія «Софтлайн» підтвердила компетенцію Microsoft Licensing Solutions, що дозволить їй використовувати свій досвід для створення і впровадження рішень з ліцензування та управління програмними активами для своїх клієнтів.

Одержання вищевказаної спеціалізації (License Delivery) дозволить не тільки зменшити фінансові витрати своїх клієнтів, але й одержати максимальну віддачу від інвестицій, вкладених у ПЗ. Клієнтові немає необхідності самостійно вивчати політики ліцензування – сертифіковані фахівці ЗАТ «Софтлайн» дадуть безпомилкові консультації щодо схем ліцензування, з урахуванням особливостей бізнесу замовника. Таким чином, клієнти «Софтлайн» зможуть одержати більш повний спектр послуг і рішень від корпорації Microsoft.

Те, що компанії вдалося одержати «Licensing Solutions» – яскравий доказ компетентності та наявності навичок у сфері ліцензування і управління програмними активами. Компанія «Софтлайн» має у своєму штаті достатню кількість сертифікованих фахівців (Microsoft Certified Professional) як для надання консультацій малим і середнім організаціям, так і фахівців з корпоративних програм ліцензування.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.