«Софтлайн» підтвердив «Licensing Solutions» від Microsoft

  • Перегляди: 221

Компанія «Софтлайн» підтвердила компетенцію Microsoft Licensing Solutions, що дозволить їй використовувати свій досвід для створення і впровадження рішень з ліцензування та управління програмними активами для своїх клієнтів.

Одержання вищевказаної спеціалізації (License Delivery) дозволить не тільки зменшити фінансові витрати своїх клієнтів, але й одержати максимальну віддачу від інвестицій, вкладених у ПЗ. Клієнтові немає необхідності самостійно вивчати політики ліцензування – сертифіковані фахівці ЗАТ «Софтлайн» дадуть безпомилкові консультації щодо схем ліцензування, з урахуванням особливостей бізнесу замовника. Таким чином, клієнти «Софтлайн» зможуть одержати більш повний спектр послуг і рішень від корпорації Microsoft.

Те, що компанії вдалося одержати «Licensing Solutions» – яскравий доказ компетентності та наявності навичок у сфері ліцензування і управління програмними активами. Компанія «Софтлайн» має у своєму штаті достатню кількість сертифікованих фахівців (Microsoft Certified Professional) як для надання консультацій малим і середнім організаціям, так і фахівців з корпоративних програм ліцензування.